• Pzt – Cmt: 08:00 – 20:00
 • +90 546 235 31 32
 • info@akdenizfiberglass.com
 • Fiberglass Kapaklar

  Fiber havuzlar betonarme havuzun risklerini ortadan kaldıran bir sistemdir.Fiber havuzların geneli skimmer adı verilen yüzey sıyırıcı filtrasyon sistemlidir.

  Fiberglass havuzlar prefabrik yapı statüsünde olduğundan kapalı alan sayılmamaktadır.Buda size evinizin alanından kısıtlamaya gitmeden havuz yapmanıza olanak sağlar.

  Betonarme ve Viny-Liner havuzlara göre çok daha hızlı montaj süresi ve sızdırmazlık özelliği vardır.

  Kendine has jelkotlu yüzeyi sayesinde betonarme ve viny-liner kaplama havuzlaraüstünlük sağlamaktadır: Betonarme havuzların sert yüzey ve hatları yaralanmalara karşı dezavantaj; vinyl-linerin ise yumuşak yapısı havuz aksesuarlarının, havuz oyun ve oyuncaklarının kullanımı, evcil hayvanlarının pençe ve ısırık darbeleri karşısında ya da benzer agresif kullanım veya travmalarda dezavantajlı olmakta ve çok çabuk hasar görmektedir.

  Fiberglas havuzlar ısı değişimine en dirençli havuzlardır.Kullanım sırasında Viny-liner ve betonarme havuzlara göre daha az elektrik tüketimi vardır.

  Kullanım sırasında Viny-liner ve betonarme havuzlara göre daha az havuz kimyasalı tüketimi gerektirir.

  Kullanım sırasında Viny-liner ve betonarme havuzlara göre daha az bakım, temizlik gerektirir; bakım masrafları daha azdır.